قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات مت لینک به شرح زیر می باشد. توصیه می شود قبل از سفارش کالا این صفحه را به دقت مطالعه فرمایید.

مت لینک در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کلیه اصول و رویه های آن منطبق با قانون تجارت الکترونیک و جرایم رایانه ای است و متعاقباً کاربران نیز ملزم به پایبندی به این قوانین هستند. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. ثبت نام و سفارش کالا در سایت مت لینک به معنای آگاهی از قوانین و مقررات مت لینک و پذیرش آن از سوی کاربر است.

1- کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش، آدرس، کد پستی و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد کند چرا که این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تأثیر گذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماماً متوجه شخص کاربر می باشد.

2- تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، توصیه می شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند.

3- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و موجودی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مت لینک محفوظ است. مت لینک در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت مت لینک می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

4-کاربر می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ، سفارش خود را لغو کند.

5- بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد. و سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از اعلام کاربر، سفارش توسط مدیریت مت لینک لغو شده و مبلغ پرداختی در اسرع وقت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت داده می شود.

6- در بخش فروش مواد شیمیایی مازاد، ارسال کننده آگهی موظف است، اطلاعات مواد شیمیایی خود را به دقت و کاملاً منطبق با واقعیت ارسال نماید. مسئولیت هرگونه عدم انطباقی با شخص صاحب آگهی و ارسال کننده آگهی است.

7- مت لینک در بخش دیوار خود هیچ گونه دخالتی در خرید و فروش شما نداشته و مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد. بنابراین جنبه های مختلف امنیتی خرید و یا فروش خود را در نظر بگیرید.

8- هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد که با توجه به آدرس تحویل مشتری در سایت اعلام می گردد.

9- حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری و مسئولیت هر گونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر برعهده خود کاربر می باشد.

10- مت لینک هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص و یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

11- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه موارد قوه قهریه، مت لینک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

12- مت لینک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در قسمت ثبت شکایات ( از طریق این لینک) در میان بگذارید.

 

با توجه به نوسانات بازار برای استعلام قیمت و سفارش از طریق شماره تماس و واتس اپ 09198797950، کانال تلگرام mat_link و اینستاگرام _mat_link اقدام نمایید