درباره ما

مت لینک(Material link) ، پلتفرم جامع خرید و فروش آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی است. این مجموعه با هدف حل مشکلات بازار سنتی خرید و فروش متریال آزمایشگاهی و صنعتی، از قبیل عدم شفافیت قیمت، عدم اطمینان در کیفیت و عدم دسترسی سریع و آسان به متریال مورد نیاز راه اندازی شده است و با تمرکز بر ارائه خدمت به مشتری، تأمین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی با مناسب ترین قیمت و کیفیت را هدف خود قرار داده است. از دیگر اهداف این مجموعه، معرفی صاحبان کسب و کار در این حوزه، تولیدکنندگان داخلی و وارد کنندگان معتبر و مورد اطمینان است.
مجموعه مت لینک با همت جمعی از فعالان صنعت و دانشگاه شکل گرفته و درصدد است با ایجاد کانالی برای ارتباط مشتریان و تأمین کنندگان، ایجاد فضایی برای برگزاری مناقصه و مزایده آنلاین و تشکیل شبکه ای منسجم از آزمایشگاه ها و دانشگاه ها برای تبادل مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی، گامی بلند در جهت حل مشکلات و ارتقاء سطح کیفی فعالیت های پژوهشی و صنعتی بردارد. تیم پشتیبانی مجموعه مت لینک متشکل از متخصصین صنعت و دانشگاه، از صفر تا صد کار را در کنار شما خواهد بود.

با توجه به نوسانات بازار برای استعلام قیمت و سفارش از طریق شماره تماس و واتس اپ 09198797950، کانال تلگرام mat_link و اینستاگرام _mat_link اقدام نمایید